Speciální nabídka

Kontaktujte nás

Lyže WEX

Aktuální nabídku lyží WEX k zapůjčení a vyzkoušení naleznete na stránkách http://www.lyze-snowblade.cz/, kde do pole pro vyhledávání zadejte „Brno“, nebo navštivte přímo seznam dealerů a spolupracovníků WEX.

V případě Vašeho zájmu nám prosím napište na email muzikova@mwear.cz.

Ošetřování a údržba

Doporučení pro ošetřování výrobků MWear

Výrobky MWear jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které splňují všechny předpoklady k tomu, aby dlouho sloužily svému účelu. Níže uvádíme několik doporučení pro jejich údržbu a ošetřování:

  1. Dbejte důsledně pokynů na etiketách jednotlivých výrobků, ošetřujte je dle zobrazených symbolů.
  2. Používejte prací lázeň o teplotě max. 30 °C, vyšší teplota může oděvy poškodit. Naše materiály jsou antibakteriální a odolné ušpinění, vyšší teplota není nutná.
  3. Pokud jsou oděvy znečištěné od prachu, neodkládejte jejich vyprání, prach poškozuje strukturu vláken.
  4. Doporučujeme prát oděvy obrácené na rubovou stranu, jejich vzhled bude zachován po delší dobu.
  5. Používejte běžné prací prostředky, nejlépe se osvědčily tekuté prací přípravky bez aviváže a bělidel. Možno též použití speciální prací prostředky na funkční materiály - termoprádlo.
  6. Perte odděleně od  prádla, které obsahují kovové části (zipy, druky, háčky), ostré hrany ( batohové popruhy a pásky) nebo suché zipy. Tyto části mohou vytáhnout oka mikrovláken a tím nenávratně znehodnotit nebo poškodit strukturu a vzhled materiálu.
  7. Doporučujeme nepoužívat aviváž. Aviváž vytváří film na jednotlivých vláknech, brání antibakteriální funkci a ucpává kapilární systém odvodu potu.
  8. Oděvy sušte volně zavěšené, rychle vysychají díky své nenasákavosti, nepoužívejte sušičku ani jiná topná tělesa.
  9. Pro urychlení schnutí vypraného výrobku doporučujeme osvědčenou metodu jemného promnutí výrobku do suchého ručníku. Po zavěšení na vzdušné místo je po 15 minutách výrobek zcela suchý.
  10. Materiály v žádném případě nežehlete! Výrobek se po obléknutí na tělo okamžitě vyhladí a mírně pomačkaný vzhled se zcela ztratí.

Věříme, že Vám dodržování těchto několika jednoduchých a ověřených pravidel pomůže k dlouhodobé spokojenosti s našimi výrobky.

Symboly pro ošetřování textilií