Speciální nabídka

Kontaktujte nás

Lyže WEX

Aktuální nabídku lyží WEX k zapůjčení a vyzkoušení naleznete na stránkách http://www.lyze-snowblade.cz/, kde do pole pro vyhledávání zadejte „Brno“, nebo navštivte přímo seznam dealerů a spolupracovníků WEX.

V případě Vašeho zájmu nám prosím napište na email muzikova@mwear.cz.

Obchodní podmínky

Prodejce i provozovatel je Irena Mužíková, Geislerova 4314/10, Brno, 615 00, IČ: 75829665, číslo účtu: 726799093/0800.

 

DODACÍ PODMÍNKY

 • Jednotlivé prodeje se uzavírají na základě objednávek kupujícího vytvořených ve virtuálním obchodě a jsou považovány za závazné odesláním potvrzujícího e-mailu nebo telefonicky. Pro hladký průběh Vaší objednávky nezapomeňte uvést Vaše kontaktní údaje ( adresa, telefon, typ výrobku, velikost a barvu), popřípadě údaje, které chcete mít uvedeny na nákupních dokladech.
 • Lhůta dodání zboží je 1-10 dní. Pokud zboží není aktuálně na skladě, jste o této skutečnosti neprodleně informováni a zároveň jste seznámeni s přibližnou dodací lhůtou. V tomto případě můžete svou objednávku zrušit.
 • Ceny všech výrobků jsou konečné – nejsme plátci DPH
 • Zboží je expedováno prostřednictvím České pošty nebo firmou TOPTRANS. Dodané zboží si zkontrolujte již při převzetí balíku. Pokud shledáte poškození balíku, popřípadě chybějící zboží v balíku, balík nepřevezměte a reklamujte přímo u doručovatele České pošty nebo TOPTRANS, který s Vámi sepíše zápis. Poštovné je 100,- až 150,- Kč.
 • Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu kdykoli před jejím závazným potvrzením. Po závazném potvrzení jen v tom případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání (např. zboží se již nevyrábí,  cena zboží se výrazně změnila). V tomto případě prodávající ihned kontaktuje kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. Je-li stornována potvrzená objednávka je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním (jako je zbytečná doprava nebo nákup jiného objednaného zboží na přání zákazníka).

 

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Problematiku odstoupení od smlouvy, byla-li smlouva uzavřena pomocí komunikace na dálku (v internetovém obchodě), ošetřuje občanský zákoník č. 367/2000 sb. v paragrafu 53.

 • Od kupní smlouvy můžete odstoupit do 14 kalendářních dnů od doručení bez jakékoliv sankce. Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy v této lhůtě, postupujte následovně:
 • kontaktujte nás telefonicky na č. +420 731 142 110.
 • uveďte číslo objednávky, datum nákupu, číslo účtu nebo adresu pro vrácení peněz
 • pokud jste zboží již převzali, zašlete jej zpět na naši adresu uvedenou v záložce kontakt. Zboží pošlete doporučeně a pojištěné (odeslání hradí kupující, ne prodávající, jinak zásilku odmítneme).
 • zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nesmí být použité, nesmí být poškozené, musí být kompletní, musí být zaslán doklad o koupi nebo jeho kopie.
 • Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží a jeho kontrole. V případě dodání nekompletního zboží či nesplnění některých výše uvedených podmínek se termín posouvá do doby dodání plnohodnotného zboží. Pokud se tak nestane, nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět.
 • Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, výjimkou jsou případy, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno.

 

Adresa pro vrácení zboží:

Irena Mužíková, Geislerova 4314/10, Brno - Židenice, 615 00

 

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Veškeré údaje získané od zákazníků jsou výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

U nestandardní zakázky požadujeme před zahájení výroby platbu předem. Při dlouhodobé spolupráci je možno po společné dohodě  požadovat před zahájení výroby zálohu ve výši 50 % z konečné ceny - bude vystavena zálohová faktura.