Speciální nabídka

Kontaktujte nás

Lyže WEX

Aktuální nabídku lyží WEX k zapůjčení a vyzkoušení naleznete na stránkách http://www.lyze-snowblade.cz/, kde do pole pro vyhledávání zadejte „Brno“, nebo navštivte přímo seznam dealerů a spolupracovníků WEX.

V případě Vašeho zájmu nám prosím napište na email muzikova@mwear.cz.

UNIT

Jemná pletenina UNIT z 94% polypropylenu a 6% elastanu je používána jako spodní vrstva. Polypropylenové vlákno obsahuje nanočástice stříbra, které dávají tomuto materiálu unikátní antibakeriální vlastnosti.

Výrobky z tohoto materiálu jsou vytvořeny speciální technologií v tělovém průměru, výrobky nemají boční šev a jsou standardně nabízeny ve velikostech XS , S , M , L , XL , XXL. U dětských a nadměrných velikosti je použit boční šev.

Výrobky jsou zpracovány pomocí technologie plochých švů a jsou používány především jako funkční vrstva pod dres či jiné oblečení. Lze je též doporučit jako spodní prádlo pod korzet.

Kolekce: scampolo, krátký rukáv, dlouhý rukáv, kalhotky, pánské boxerky

Gramáž: 100 g/m2

 

 

 

 

Výrobky jsou zpracovány speciální technologií plochých švů. Švy netlačí, jsou pevné, kvalitně zpracované a při zvolení odlišné barvy nitě, než je samotný materiál, mohou dotvářet estetický vzhled výrobku.