Speciální nabídka

Kontaktujte nás

Lyže WEX

Aktuální nabídku lyží WEX k zapůjčení a vyzkoušení naleznete na stránkách http://www.lyze-snowblade.cz/, kde do pole pro vyhledávání zadejte „Brno“, nebo navštivte přímo seznam dealerů a spolupracovníků WEX.

V případě Vašeho zájmu nám prosím napište na email muzikova@mwear.cz.

NanoCotton

Materiál NanoCotton je vytvořen spojením dvou typů vlákna do vrstev: 60 % bavlna (líc) a 40 % polypropylen (rub).

Polypropylenové vlákno je vytvořeno pomocí nanotechnologie a obsahuje nanočástice stříbra, které dávají tomuto materiálu unikátní antibakeriální vlastnosti.

Spojením bavlny a polypropylenu vzniká jedinečný multifunkční materiál NanoCotton, který je používán k výrobě oblečení pro sport, volný čas i běžné denní nošení. Velkou oblibu si výrobky z tohoto materiálu získávají také jako oblečení na cestování, výhodou je především snadná údržba a vzdušný pocit při nošení. Využití tohoto materiálu je neomezené, používá se především jako vrchní vrstva oblečení.

Jak NanoCotton pracuje?

  1. Spodní polypropylenová vrstva přiléhá na pokožku a odvádí vodní páru od těla.
  2. Vrchní bavlněná vrstva pojme díky svým savým vlastnostem veškerou vlhkost odváděnou spodní polypropylenovou vrstvou. Tím je dosaženo odstranění nepříjemného pocitu mokra a vlhka na těle.
  3. Prouděním vzduchu vrchní bavlněná vrstva osychá a obnovuje svoji savou schopnost.
  4. Díky vyšší gramáži je NanoCotton prodyšnou tepelnou izolací s vynikající funkcí odběru vytvořené vodní páry při nadměrném pocení.

NanoCotton - MILO

Materiál NanoCotton - Milo je zařazen do střední gramáže a má jemné žebrové zpracování vrchní bavlněné strany. Vzhledem je tento materiál stejný jako běžně používaná bavlněná trika, unikátní vlastnosti NanoCottonu však k decentnímu vzhledu přidávají funkční vlastnosti jak pro sport, tak pro celodenní nošení.

Výrobky z tohoto materiálu se používají jako první nebo druhá vrstva oblečení.

Kolekce: triko - krátký rukáv, scampolo, triko - dlouhý rukáv, rolák zip, triko - krátký rukáv + límeček léga/zip, spodky dlouhá nohavice.

Gramáž: 150 g/m2

 

 

 

NanoCotton - RIO

Nejatraktivnějším materiálem značky MWear je NanoCotton – Rio. Jeho předností je zajímavý vzhled, který upoutá většinu zákazníků. Úplet vrchní bavlněné strany je zpracován do oblíbeného vzoru kostky. Matriál je zařazen do vyšší gramáže s vysokou absorpční schopností, je výborným tepelným izolantem s vysokou prodyšností.

Výrobky z tohoto materiálu se používají jako první nebo druhá vrstva oblečení.

Kolekce: triko krátký rukáv, triko dlouhý rukáv, scampolo, rolák zip, triko + límeček a léga, triko se stojáčkem na zip s víceúčelovým využitím jako cyklistický dres, triko na squash/tenis, nebo jako alternativa tradičních dresů pro kolektivní sporty.

Gramáž: 160 g/m2

 

 

 

Výrobky jsou zpracovány speciální technologií plochých švů. Švy netlačí, jsou pevné, kvalitně zpracované a při zvolení odlišné barvy nitě, než je samotný materiál, mohou dotvářet estetický vzhled výrobku.